Hakkımızda

Hotels LOV Faralya’da etrafınızı saran sandal ağaçları da Faralya’nın binlerce yıllık öykülerini anlatmak için sizi bekliyor. Onlarca medeniyetin iz bırakıp geçtiği bu topraklarda, ruhunuzu doğaya emanet etmek istediğiniz her an size gölgesinde yer ayırıyor. Kiremit rengi gövdesiyle kötü ruhları kovduğuna inanılan bu benzersiz ağaçlar, ilkbaharın coşkusunu çiçekleriyle karşılayıp sonbaharın hüznüne kırmızı meyveleriyle ortak oluyor. Sandal kabuğu kokusu ise Toros dağlarının Akdeniz’e bakan yamaçlarını her daim sarıyor. Modern hayatın koşuşturması, burada yerini her şeyin sizin için düşünüldüğü eşsiz bir tatil deneyimine bırakıyor. 

Hotels LOV Faralya sizi bekliyor…

LİKYA YOLUNDA, BÜYÜLECİ LOV HOTEL FARALYA..

Akdeniz ve Ege Denizi’nin buluşma noktasında şehirden uzak ,daha yavaş bir yaşam temposunu keşfedin. Kalabalıktan uzakta, binlerce yıllık Likya yolunun, sandal ağaçları arasındaki odaların ve mercan rengi denizin keyfini çıkarın.

Uzunyurt’ta olan Lov Hotel Faralya, Muğla merkezine 165 kilometre, Fethiye’ye 30 kilometre, Dalaman Havaalanı’na ise 74 kilometre yakınlıktadır. Merkeze yakınlığının yanı sıra, konakladığınız süre boyunca sizlere denize sıfır bir manzarada konfor sunuyor.

Close
Instagram