Hakkımızda

Büyüleyici Lov Hotel Faralya'nın sizi büyülemek için beklediği Likya Yolu boyunca mistik bir yolculuğa çıkın. Büyüleyici Lov Hotel Faralya'nın sizi büyülemek için beklediği Likya Yolu boyunca mistik bir yolculuğa çıkın.

Şehir hayatının koşuşturmasından kaçın ve Lov Hotel Faralya'da antik Likya Yolu'nun daha yavaş temposunu keşfet. Uzunyurt'ta yer alan bu otel, Akdeniz ve Ege Denizi'nin doğal güzellikleri arasında bulunan şehir merkezine yakınlık ile ıssızlık arasında benzersiz bir denge sunuyor.

Vardığınız anda, tuğla kırmızısı gövdeleriyle kötü ruhları uzak tuttuğuna inanılan sandal ağaçlarının büyüleyici kokusuyla çevrileceksiniz. Bu ağaçlar, tomurcuklarıyla baharda canlanırken, kırmızı meyveleriyle sonbaharın hüznünü paylaşıyor. Yeşil bitki örtüsü arasında bir yürüyüşe çıkın ve huzurun üzerinize yayılmasına izin verin.

Lov Hotel Faralya, Muğla merkezine sadece 165 kilometre, Fethiye'ye 30 kilometre ve Dalaman Havalimanı'na 74 kilometre uzaklıkta yer almasıyla bölgeyi keşfetmek isteyenler için mükemmel bir konuma sahiptir. Ayrıca, otelin sıfır mesafede deniz manzarası sunmasıyla, Akdeniz ve Ege Denizi'nin etkileyici mercan renkli sularının konforlu odanızdan tadını çıkarabileceksiniz.

Bu sakin ortamda dinlenirken ve rahatlarken, antik Likya halkının tarihine ve kültürüne tam anlamıyla dalmak imkanına sahip olacaksınız. Otelin tarihi Likya Yolu'na olan yakınlığı, Likya'nın antik şehirlerini birbirine bağlayan 516 kilometrelik bir yürüyüş yolunu keşfetmek için mükemmel bir fırsat sunar.

Lov Hotel Faralya'da her iki dünyanın en iyisini deneyimleyeceksiniz. Şehir merkezine yakın olmanın avantajını yaşarken, doğanın huzuruna da kendinizi kaptırabilirsiniz. Peki, neden bekliyorsunuz? Bugün rezervasyonunuzu yapın ve antik Likya'nın büyüsünü bizzat yaşayın!

LOV FARALYA
Discover a slower pace of life at the intersection of the Mediterranean and Aegean Seas, away from the city. Enjoy the tranquility of the ancient Lycian Way, the rooms among the sandalwood trees, and the turquoise sea away from the crowds.
  • » English
  • Türkçe
  • Русский
© 2023 Hotels Lov. Tüm hakları saklıdır.
Otelimiz engelli misafirler için uygun değildir.
Sürdürülebilir Turizm Sertifikalı