Lov Faralya Beach & Nature Retreat

Zamansız bir manzara içinde ruhunu keşfet ve hazırsan değişimi başlat.
Biz başladık.

EXPLORE

Zamanı Unutturan Duygulara

Birlikte eşsiz bir manzaranın kapılarını aralayalım. Zamandan uzaklaşın, doğaya karışın ve kendinize vakit ayırın. Doğanın en sakin renkleri arasında bulacağınız farklı kokular, gezgin ruha ilham oluyor.

Müzik

Doğanın sunduğu güzelliklerin yanı sıra BENZERSİZ etkinliklere katılın

VİLLALAR

Karakteristik yaşam alanları: HUZURLU VE DİNLENDİRİCİ

DENEYİMLER

Benzersiz deneyimler: Doğanın kalbinde GÜN BATIMI keyfi

SANAT

LOV ART GALLERY: Türkiye'nin önde gelen sanatçılarından eşsiz doğa sanatına katkı

Müzik

Doğanın sunduğu güzelliklerin yanı sıra BENZERSİZ etkinliklere katılın

VİLLALAR

Karakteristik yaşam alanları: HUZURLU VE DİNLENDİRİCİ

DENEYİM

DOĞA’NIN SİZE SUNDUKLARINI KABUL ETMENİN ZAMANI!

Nefis deneyimlerin içerisinden geçerken güven dolu çam ağaçlarının oluşturduğu korulardan, engin maviliğe, serinliğe dalın. Doğanın muhteşem resmine bakarken, aynı zamanda içinde olduğunuzu ve her anı yaşadığınızı hatırlayın. Güzel duygulara uzattığınız elinizi doğa tatlı bir meltemle tutuyor.

GÜN BATIMI
GÜN BATIMI
KUTLAMA
KUTLAMA
TADIM
TADIM
ETKİNLİK
ETKİNLİK
Konsept

Eşsiz Mimari ve Oda Tasarımlarıyla Lov Faralya

Doğanın kalbinde sadece siz varmışcasına tasarlanmış eşsiz mimarisi, sadece size ait eşsiz oda kullanım alanları, tamamen kendinizi özel hissetmenize ve henüz keşfedilmemiş duygularınızı bulmanız için tasarlanmış odaları ile; Lov Faralya’da eşsiz bir tatil sizi bekliyor.

Romantizm

Sevdiğiniz Kişi ile Cennette Hissedin

Faralya'nın sessiz tepelerinde yer alan romantik bir sığınak olan Lov Faralya'ya kaçış. Lüks olanakların keyfini çıkarın, Akdeniz'in nefes kesen manzarasının keyfini çıkarın ve sevdiklerinizle unutulmaz anılar yaratın.

Sanat

Gizemli derinliklerin renk cümbüşüne dalın, yeşilin kalbine dokunan ormanların melodisine ve aromasına kendinizi bırakın. Gözlerinizin dokunduğu, kalbinizin hissettiği her zerredesiniz; sükunetin kapıları sizin için ardına kadar açık...

Müzik

Sakinliğin, renklerinin muhteşem uyumunu keşfettiğiniz sakin sulardan, yeşile uzanan koruların kokusuna ve sesine kulak verin. Gördüğünüz ve hissettiğiniz her anda varsınız, dinliği bulmak çok kolay…

Gastronomi

Lezzet Dünyasının Damak Etkisinin Tadını Çıkarın

Farklı mutfak kültürlerinin eşsiz sunumlarına hazır olun. Doğal ve taze ürünler korunarak her öğün sağlıklı olurken, her damak tadına uygun sunum özenini hissedin.

SAĞLIK

Spa

Doğanın mucizelerinin kadim ışığında, sağlığın ve dinginliğin kazanımını sağlamak için spa ile rahatlamak mümkün. Ruhunuzun, bedeninizin sesini ve rüyalarını gerçeğe dönüştürün.

DÜĞÜN

Ölümsüzleştirmek için zamansız manzara: Lov Faralya'da düğünler ve özel etkinlikler

Sonsuz duyguları zamansız bir manzarada ölümsüzleştirmeye ne dersiniz? Lov Faralya'nın uzman ekibi, düğün veya özel günlerinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyar.

LOV FARALYA
Discover a slower pace of life at the intersection of the Mediterranean and Aegean Seas, away from the city. Enjoy the tranquility of the ancient Lycian Way, the rooms among the sandalwood trees, and the turquoise sea away from the crowds.
  • » English
  • Türkçe
  • Русский
© 2023 Hotels Lov. Tüm hakları saklıdır.
Otelimiz engelli misafirler için uygun değildir.
Sürdürülebilir Turizm Sertifikalı