null

Lezzet Dünyasının Damak Etkisini Sevin

Lov Faralya'da yemeğin sadece bedeni beslemekten daha fazlası olduğuna, aynı zamanda bir zevk ve neşe kaynağı olduğuna inanıyoruz. Mutfak deneyimlerimiz, damak tadınızı uyandırmak ve size eşsiz bir gastronomi macerası yaşatmak için tasarlanmıştır.

null

Yemekleri Birlikte Yapalım

Yetenekli şeflerden oluşan ekibimize katılın ve kendi ekolojik çiftliğimizden taze, organik malzemeler kullanarak lezzetli yemekler yapmayı öğrenin. Geleneksel Türk yemeklerinden dünya mutfağına uzanan çeşitli yemek kursları arasından seçim yapabilirsiniz.

null

Doğadan Gelenler

En iyi malzemelerin doğadan geldiğine inanıyoruz. Bu nedenle malzemelerimizi yerel olarak tedarik ediyoruz ve yemeklerimizde yalnızca en taze, mevsimlik ürünleri kullanıyoruz. Tarladan sofraya yemeklerden taze sıkılmış meyve sularına kadar her lokmada farkı tadabilirsiniz.

Propolis

Reçeller

Zeytin

Zeytin Yağı

Propolis

Reçeller

Zeytin

Zeytin Yağı

Propolis

Reçeller

Zeytin

Zeytin Yağı

LOV FARALYA
Discover a slower pace of life at the intersection of the Mediterranean and Aegean Seas, away from the city. Enjoy the tranquility of the ancient Lycian Way, the rooms among the sandalwood trees, and the turquoise sea away from the crowds.
  • » English
  • Türkçe
  • Русский
© 2023 Hotels Lov. Tüm hakları saklıdır.
Otelimiz engelli misafirler için uygun değildir.
Sürdürülebilir Turizm Sertifikalı