null

Müziğin Doğası

Müzik hayatın önemli bir parçasıdır ve ruh halimizi, duygularımızı ve genel refahımızı artırabilir. Lov Faralya'da müziğin gücünü kucaklıyor ve misafirlerimizin kendilerini şımartmaları için çeşitli deneyimler sunuyoruz.

null

Lov'Jazz

En ünlü müzik türlerinden biri olan caz, doğaçlama ve benzersiz sesiyle tanınır. Lov Faralya'da birbirinden yetenekli müzisyenlerin canlı performanslarını dinleyebileceğiniz, sevdiğiniz içkiyi yudumlayabileceğiniz ve Akdeniz'in nefes kesen manzarasının tadını çıkarabileceğiniz caz gecelerine ev sahipliği yapıyoruz.

null

Happy Hour

Müziğin ve içeceklerin bir arada olduğuna inanıyoruz, bu yüzden barımızda her gün indirimli içki saati sunuyoruz. En sevdiğiniz kokteylin tadını çıkarın veya gece boyunca dans etmek istemenize neden olacak müzik dinlerken yeni bir şeyler deneyin.

null

House

Elektronik müzik sevenler için house müzik gecelerimiz kaçmaz. Yerleşik DJ'lerimiz, yıldızların altında unutulmaz bir atmosfer yaratarak gece boyu ritmi devam ettirecek. İster deep house ister progresif ritimlerin hayranı olun, house gecelerimiz sizi daha fazlasını istemeye bırakacaktır.

LOV FARALYA
Discover a slower pace of life at the intersection of the Mediterranean and Aegean Seas, away from the city. Enjoy the tranquility of the ancient Lycian Way, the rooms among the sandalwood trees, and the turquoise sea away from the crowds.
  • » English
  • Türkçe
  • Русский
© 2023 Hotels Lov. Tüm hakları saklıdır.
Otelimiz engelli misafirler için uygun değildir.
Sürdürülebilir Turizm Sertifikalı